Mac OS X Snow Leopard gotowy

Strona główna Aktualności

O autorze

Najnowsza wersja systemu operacyjnego firmy Apple - OS X Snow Leopard (Mac OS X 10.6) osiągnęła status Golden Master. Mimo iż znaczy to, że system jest już gotowy do wydania, producent wciąż nie ujawnił, kiedy nowy OS pojawi się na rynku.

Od kilku tygodni OS X Snow Leopard można kupić w przedsprzedaży w sklepie internetowym Amazon. Użytkownicy zainteresowani kupnem informowani są, że oficjalna data premiery systemu nie została jeszcze ogłoszona, ale wiadomo, że produkt ten ukaże się we wrześniu. Apple raczej nie zamierza opóźnić terminu premiery swojego systemu. W świetle nowych doniesień o gotowości wersji Golden Master, prawdopodobne wydaje się nawet, że Apple wyda swój system wcześniej niż planowano, bo pod koniec bieżącego miesiąca. Nieoficjalnie mówi się o 28 sierpnia. Być może Snow Leopard pojawi się więc na rynku dużo szybciej, niż jego konkurent - Windows 7.

Mac OS X Snow Leopard (upgrade) jest dostępny w przedsprzedaży w cenie niespełna 30 dolarów. Warto też wspomnieć o pakiecie rodzinnym, którego koszt to niecałe 50 dolarów. W przypadku OS-a firmy Apple, pakiet rodzinny pozwala na instalacje systemu na pięciu maszynach.

© dobreprogramy