Mac OS X Snow Leopard jeszcze w tym miesiącu?

Strona główna Aktualności

O autorze

O tym, że najnowsza wersja systemu operacyjnego firmy Apple - OS X Snow Leopard (Mac OS X 10.6) osiągnęła status Golden Master, pisaliśmy w zeszłym tygodniu. Mimo, że system jest już gotowy do wydania, producent nie ujawnił jeszcze oficjalnie, kiedy pojawi się na rynku.

Jak jednak zauważył serwis NeoWin, na amerykańskich i brytyjskich stronach Apple przez moment pojawiły się informacje sugerujące, że zamówienia w ramach programu Up-To-Date będzie można składać 28 sierpnia, czyli w przyszłym tygodniu. Obecnie na stronach znaleźć można wyłącznie informację, że dostawy realizowane będą we wrześniu, niemniej data 28 sierpnia o której wspomina NeoWin potwierdza plotki krążące w sieci już od pewnego czasu - fakt, że data pojawiła się aż w dwóch miejscach wydaje się dodatkowo je uwiarygodniać.

Jeśli spekulacje te potwierdzą się, Apple zdąży z ogólną dostępnością swojego nowego systemu przed datę premiery Windows 7 - który obecnie dostępny jest jedynie dla wąskiego grona posiadaczy specjalnych subskrybcji oprogramowania Microsoft.

© dobreprogramy