reklama

MacHeist nanoBundle: 6 aplikacji na Maka za darmo

Strona główna Aktualności

O autorze

Pod koniec października informowaliśmy o akcji The Mac Sale, w której użytkownicy mogą zakupić kilka aplikacji przeznaczonych na komputery z systemem operacyjnym Mac OS X w niezwykle atrakcyjnych cenach. Tymczasem ruszyła kolejna promocja mająca na celu popularyzację programów na Maka. Tym razem jej organizatorem jest serwis MacHeist.

W skład darmowego zestawu MacHeist nanoBundle wchodzi sześć programów o łącznej wartości 154 dolarów. Są nimi ShoveBox (sporządzanie notatek, organizowanie informacji), Twitterific (klient popularnego serwisu społecznościowego), TinyGrab (tworzenie oraz zarządzanie zrzutami ekranu), WriteRoom (edycja tekstu), Hordes of Orcs (gra typu Tower Defense) oraz Mariner Write (edytor tekstu).

W promocji znajdują się jednak dwa zastrzeżenia. Po pierwsze, MacHeist nanoBundle dostępny jest jedynie przez tydzień. Po drugie, narzędzie Mariner Write zostanie odblokowane zupełnie za darmo tylko wtedy, gdy w promocji weźmie udział przynajmniej 500 tysięcy osób. Aby stać się szczęśliwym posiadaczem sześciu nowych aplikacji na Maka wystarczy jedynie wejść na oficjalną stronę akcji i, po wypełnieniu małej ankiety, pobrać wszystkie programy.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić