MacX YouTube Downloader Free MacX YouTube Downloader Free 4.0.9

Strona główna Mac Akcesoria Inne akcesoria
Pobier​z program
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

MacX YouTube Video Downloader to wygodny program do pobierania filmów z różnych serwisów wideo. Program obsługuje nie tylko YouTube'a – w sumie pozwala pobierać z ponad 300 stron materiały HD, Full HD, 4K, 5K, a nawet 8K, jeśli są dostępne.

MacX YouTube Downloader jest programem bardzo prostym. Linki do plików do pobrania można wklejać po kolei, dla każdego pliku wybrać format i rozdzielczość, w jakich będzie pobrany i w ten sposób zbudować kolejkę pobierania. Pliki będą pobierane w wielu wątkach, po kilka jednocześnie, co może przyspieszyć proces. Gdy będzie gotowa, wystarczy kliknąć odpowiedni przycisk i uruchomić pobieranie. Pliki można zapisywać w wybranym formacie, w tym MP4, WebM, FLV i 3GP. Pobrane pliki można też automatycznie dodać do kolekcji iTunes.

Program ma także wbudowany prosty odtwarzacz. Dzięki temu filmy można oglądać od razu po tym, jak zostaną pobrane. Ponadto program może wykryć, że film z YouTube'a jest aktualnie otwarty w przeglądarce i zapyta, czy go pobrać.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!