r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Macgo Free Mac Media Player 2.17.1.2524

Strona główna Mac Multimedia Odtwarzacze płyt DVD i Blu-ray
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Macgo Free Mac Media Player to darmowy odtwarzacz filmów i muzyki, który poradzi sobie z płytami DVD, filmami 4K i dźwiękiem DTS5.1. Można też wysyłać odtwarzany materiał na ekran urządzenia mobilnego (AirX), co pozwala oglądać DVD na ekranie iPada.

Odtwarzacz dobrze sobie radzi z praktycznie każdym formatem wideo i audio, łącznie z mniej popularnymi. Jego podstawowym zadaniem jest odtwarzanie DVD, ale można wykorzystać go także do oglądania filmów z VideoCD, MKV, MOV, AVI, FLV, WMV, MP4, MPEG, RMVB, MP3, WMA i wielu innych. Ponadto odtwarzacz obsługuje napisy w formatach SRT, SSA i SUB, pozwala dostosować ich wygląd i dopasowanie w czasie do filmów.

Projekt nie powstałby bez kodu VLC.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.