r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Machinima przygotowuje dla Xboksa One aplikację, która pomoże w przechodzeniu gier

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Xbox One doczeka się nie tylko kilku aplikacji do strumieniowania filmów czy muzyki, ale też wielu innych, z których część może okazać się naprawdę użyteczna. Machinima przykładowo na 22 listopada, czyli premierę konsoli w pierwszych 13 krajach, gotowa będzie ze swoim pomocnikiem przechodzenia gier. Dzięki funkcji Snap (przypinania programu z boku) szybko odnajdziemy odpowiedni przewodnik w formie wideo.

Zamiast np. uruchamiać komputer i na nim szukać w sieci porad odnośnie jakiegoś trudnego momentu, z którym nie możemy sobie poradzić, wystarczyło będzie na Xboksie One wrzucić sobie z brzegu ekranu aplikację Machinimy. Ta od razu wychwyci, w co akurat gramy, podsuwając schematy przejścia bossów i tym podobne materiały wideo z danym tytułem związane. Będzie można się z nimi zapoznawać równocześnie grając, jak też na spokojnie przełączyć poradnik na pełny ekran, na chwilę wstrzymując zabawę.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.