reklama

Machinima przygotowuje dla Xboksa One aplikację, która pomoże w przechodzeniu gier

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Xbox One doczeka się nie tylko kilku aplikacji do strumieniowania filmów czy muzyki, ale też wielu innych, z których część może okazać się naprawdę użyteczna. Machinima przykładowo na 22 listopada, czyli premierę konsoli w pierwszych 13 krajach, gotowa będzie ze swoim pomocnikiem przechodzenia gier. Dzięki funkcji Snap (przypinania programu z boku) szybko odnajdziemy odpowiedni przewodnik w formie wideo.

Zamiast np. uruchamiać komputer i na nim szukać w sieci porad odnośnie jakiegoś trudnego momentu, z którym nie możemy sobie poradzić, wystarczyło będzie na Xboksie One wrzucić sobie z brzegu ekranu aplikację Machinimy. Ta od razu wychwyci, w co akurat gramy, podsuwając schematy przejścia bossów i tym podobne materiały wideo z danym tytułem związane. Będzie można się z nimi zapoznawać równocześnie grając, jak też na spokojnie przełączyć poradnik na pełny ekran, na chwilę wstrzymując zabawę.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama