Macromedia Studio 8 - więcej wersji edukacyjnych

Strona główna Aktualności

O autorze

Jak poinformowała nas firma Wimal - autoryzowany dystrybutor oprogramowania Macromedia w Polsce, oferta oprogramowania Macromedia w wersjach edukacyjnych zostaje poszerzona o dwie interesujące pozycje.

Są nimi zestawy licencji Studio 8 Primary school license i Studio 8 Secondary school license. Pierwszy z nich przeznaczony jest dla szkół podstawowych i przedszkoli (uczniowie wieku 5-11 lat), natomiast drugi dla gimnazjów i szkół średnich (uczniowie w wieku 11-18 lat). Obie wersje zestawów zawierają po 17 licencji (15 uczniowskich + 2 nauczycielskie) na pakiet Studio 8. Zestawy dostarczane są w postaci listu z numerem aktywacyjnym licencji oraz instrukcji obsługi na CD po angielsku. Cena detaliczna netto każdej wersji wynosi równowartość 409 dol za zestaw.

Oprócz nowych pozycji w ofercie edukacyjnej Macromedii, dostępne są też cały czas pakiety jednostanowiskowe Studio 8 w cenie netto 308 dol. (pudełko) lub licencje jednostanowiskowe w cenie netto 269 dol. (+ 30 dol za nośnik). Uprawnionymi do zakupu jednostanowiskowych wersji edukacyjnych są uczniowie szkół średnich, studenci, nauczyciele i wykładowcy oraz szkoły średnie i wyższe.

Macromedia Studio 8 to potężny pakiet zawierający programy do tworzenia i obróbki grafiki, animacji, stron WWW, stworzony głównie pod kątem webmasterów. Oprócz powszechnie znanego Flash Professional 8, pakiet integruje cztery narzędzia: Dreamweaver 8 - przeznaczony do tworzenia serwisów oraz aplikacji internetowych, Fireworks 8 - aplikacja pozwalająca na tworzenie grafiki oraz interaktywnych interfejsów w serwisach internetowych, Contribute 3 - przeznaczony do zarządzania zawartością stron internetowych, a także FlashPaper 2 - służący do konwersji dokumentów przygotowanych do wydruku na pliki typu SWF i PDF.

Więcej informacji na ten temat można uzyskać w firmie Wimal.

© dobreprogramy
s