Macrorit Data Wiper Free Macrorit Data Wiper Free 4.6.3

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia dyskowe i plikowe
Pobierz prog​ram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Macrorit Data Wiper Free umożliwia trwałe usunięcie danych z dowolnego nośnika: dysk HDD, dysk SSD, karty pamięci itp. Po usunięciu danych nie będzie możliwe ponowne ich odzyskanie.

Oprogramowanie korzysta z algorytmów DoD 5220.22-M i DoD 5220.28-STD, które zostały opracowane przez Departament Obrony Stanów Zjednoczonych. Gwarantuje to ponadprzeciętną skuteczność i pewność, że usunięte dane nie zostaną ponownie odzyskane.

Uwaga:

Oprogramowanie jest przeznaczone do użycia przez świadomych użytkowników, należy pamiętać, że w ten sposób usuniętych danych już nie odzyskamy. Wersja bezpłatna oprogramowania NIE USUWA DANYCH I PARTYCJI SYSTEMOWYCH. Takie działania umożliwiają płatne wersje Pro i Unlimited.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!