Mad Games Tycoon

Strona główna Windows Gry Symulatory
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Strategia ekonomiczna, w której wcielamy się w dyrektora studia developerskiego i rozwijamy dynamiczny startup.

Od zera do korporacji

Mad Games Tycoon jest strategią ekonomiczną, w której budujemy swoje małe imperium programistyczne. Rozgrywka w dużym stopniu przypomina GameDev Tycoon oraz Game Studio Tycoon, ale charakteryzuje się nieco większym stopniem rozbudowania i posiada wyższej jakości grafikę. Naszym zadaniem jest prężny rozwój firmy z jednoczesnym uwzględnieniem dbałości o pracowników. Zabawę rozpoczynamy od garażowego przedsiębiorstwa, by małymi kroczkami podążać ku wyżynom kariery.

Naszym głównym zadaniem jest rozwój. W tym celu rozpoczynamy zabawę w tworzenie prostych gier wideo, na których zbijemy swój pierwszy milion. Po uzyskaniu stałych dochodów możemy zainwestować fundusze w lepsze biuro, nowe technologie, ale również zadbać o dodatkową siłę roboczą. Wraz z rozwojem technologii, otrzymamy nowe możliwości trójwymiarowych grafik, co przełoży się na futurystyczne tytuły i nagły skok przychodów.

Odbiór w kuluarach

W trakcie rozwijania firmy, nie możemy zapomnieć o odpowiedniej reklamie, walce z innymi korporacjami, a także innych, równie ważnych aspektów produkcji. W pewnym momencie przyda nam się odpowiedni wybór grupy docelowej, oraz zabezpieczeń antypirackich, ku rosnącemu procederowi przestępczemu.

Rozgrywka wcale nie należy do najłatwiejszych, gdyż konkurencja nie śpi i tylko czeka, by spotęgować nasze potknięcie w tym jakże dynamicznym biznesie.

Kluczowe cechy gry:

  • Rozbudowany symulator studia developerskiego
  • Spora ilość możliwości rozbudowy
  • Tworzenie gier i programów
  • Rozwój nowych technologii
  • Sprawny HR
  • Dużo opcji personalizacyjnych

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!