r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Mad Truckers na weekend

Strona główna Aktualności

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy pozycję dającą możliwość wczucia się w rolę zawodowego kierowcy samochodu ciężarowego.

Przed nami zostaje postawionych 15 specjalnych misji polegających na terminowym dostarczeniu załadunku w konkretnie wyznaczone miejsca. Na drodze sporą przeszkodą okazują się pozostali uczestnicy ruchu, zapory, wyrwy w asfalcie, beczki z prochem oraz uzbrojona konkurencja, której podebrano zlecenie. Każdorazowe pomyślne zakończenie trasy owocuje premią pieniężną, którą możemy "zdeponować" w specjalnym sklepiku zaopatrzonym w przeróżne akcesoria pomagające w łatwiejszym i szybszym zaliczeniu kolejnych misji.

Grę Mad Truckers można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> Zręcznościowe.

Zapraszamy do zabawy oraz do odwiedzenia działu Tydzień z Piratem ;-), gdzie można zobaczyć nowe przygody naszych komiksowych bohaterów.

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. W tym tygodniu polecamy recenzje długo oczekiwanego symulatora życia The Sims 3 oraz niezłego Battlestations: Pacific, które rzuca nas w wir walk na na Oceanie Spokojnym, jak również zapowiedź Dead to Rights: Retribution - znana seria strzelanek ulegnie niedługo restartowi.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.