MadTracker MadTracker 2.6.1 Full

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pob​ierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Popularny, bezpłatny program do komponowania muzyki. MadTracker (jak sugeruje nazwa) należy do grupy tzw. trackerów - wywodzących się jeszcze z SoundTrackera dla Amigi - łatwych w obsłudze programów do tworzenia muzyki opartej o instrumenty i próbki dźwiękowe (sample) zapisane na różnej ilości ścieżkach.

Obsługuje wszystkie najpopularniejsze formaty z innych programów tego typu od MOD do S3M, XM i IT, a także własny format MT2. Instrumenty obsługiwane są w formacie XI oraz własnym MTI, a sample w WAV, AIFF, IFF, OGG oraz własnym MTS. Możliwe jest sterowanie programem przy pomocy klawiatury MIDI. Od wersji 2.5 MadTracker obsługuje instrumenty i efekty VST, a od 2.6 wspiera ASIO. Wersja bezpłatna nie posiada możliwości eksportu stworzonych utworów do plików w formacie WAV (dostępny jest za to OGG).

Wersja Full zawiera kilkanaśnie pluginów VST, 8 wbudowanych efektów, ponad 70 wysokiej jakości próbek a także przykładowe utwory.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!