Maddening Relapse 2 1.0.6

Strona główna Windows Gry Platformowe
Pobierz p​rogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Maddening Relapse 2 jest bardzo intrygującym darmowym tytułem. Na pierwszy rzut oka trudno poznać, z jakim gatunkiem gry mamy do czynienia, lecz to platformówka w nurcie stałego pędzenia przed siebie. Zamiast przesuwającego się w lewo krajobrazu mamy jednak ekran obracający się po okręgu, co stanowi odświeżającą zmianę. Nie bez znaczenia jest też minimalistyczna oprawa graficzna, podkreślona świetną muzyką.

Tytuł oferuje kilka trybów zabawy, rozgrywka sprowadza się niemniej do tego samego. Należy jak najdłużej biec przed siebie, pokonując kolejne, generowane losowo przeszkody. Są przepaście, trampoliny oraz kolce. Perspektywa potrafi błyskawicznie się zmienić. Dla dodatkowego utrudnienia, bohaterkę gry zawsze goni czerwona ściana, więc nie można się zbyt cofać albo zatrzymywać na długi czas. Oznacza to przegraną.

Z miłych dodatków należy wspomnieć o gromadzeniu statystyk, byśmy mogli szybko sprawdzić, jak bardzo nam szło lub właśnie nie. Poza tym projekt oferuje kilka skórek graficznych, gdyby ktoś potrzebował graficznego urozmaicenia. Co ciekawe, rozgrywka ma tło poetyckie. Twórca zawarł kilkadziesiąt linijek swojej radosnej twórczości, opisującej dzieje samotnej wirtualnej bohaterki. Maddening Relapse 2 potrafi zadziwić.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

gromadzenie statystyk, długość rozgrywki, skórki graficzne,
ciągłe zmiany kamery
ocena użytkownika
09.04.2016 17:53 • Recenzja do wersji 1.0.6

Ciekawie zrobiona platformówka z prostą grafiką i dobrze dopasowaną muzyką. Gra ma niewielki rozmiar i uruchamia się w wersji portable - na moim kilkuletnim sprzęcie działa trochę ociężale. Co do samej rozgrywki, zasady są proste, nasza bohaterka musi biegnąc i uciekać przed ściana. Wszystko wydaje się proste i takie też jest. W tej grze nie znajdziemy zbyt wiele emocji. Minus za oddalanie kamery podczas skoków, strasznie to rozprasza i męczy wzrok. Poza tym gra całkiem fajna szybko się nudzi.