Maestria Maestria 1.1

Strona główna Android Gry Logiczne i karciane
Pobierz program
lub zeskanuj:

Maestria to świetnie wykonana, bardzo wciągająca gra logiczna. Zadaniem gracza jest odtworzyć wskazany, a cel uda się osiągnąć, ustawiając kolorowe dzwoneczki w odpowiedniej kolejności.

W grze trafiamy do pięknych, bajkowych scenerii, przypominających te znane z hitowej gry Monument Valley. Sterujemy magiczną postacią, która przejdzie na kolejny poziom, gdy uda się jej tak dobrać kolejność uderzeń magiczną różdżką, aby wydobył się z nich dźwięk w kolejności wskazanej przez scenariusz rozgrywki. Zdarza się, że dzwoneczki należy odpowiednio ustawić, aby najpierw usłyszeć melodię z dzwonu niebieskiego, następnie czerwonego itp. Gdy dany poziom okaże się być zbyt trudny, można go pominąć. Twórca gry przewidział jednak nagrodę dla ambitnych użytkowników: decydując się na przejście każdego poziomu po kolei, otrzymamy etapy bonusowe.

W grze Maestria do dyspozycji jest 160 poziomów, a każdy kolejny jest coraz trudniejszy i wymaga coraz większego skupienia. Gra dostarcza jednak świetnych wrażeń, bo towarzyszy jej piękna, relaksująca muzyka. Dzięki temu zabawa z aplikacją Maestria pozwala nie tylko poćwiczyć szare komórki, ale też odpocząć.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!