r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Maestria 1.1

Strona główna iOS Gry Logiczne i karciane

Maestria to gra logiczna, imponująca bardzo ładną szatą graficzną i świetną oprawą muzyczną. W grze wcielamy się w postać wróżki Fugue, która przemierza bajkowe światy, chcąc przywrócić im harmonię za pomocą odgrywanych melodii.

W grze Maestria mamy do dyspozycji 160 poziomów. Na każdym z nich gracza czeka jedno zadanie do wykonania: należy odtworzyć melodię zaleconą w scenariuszu. Dokonamy tego sprawiając, że fala emitowana przez naszą postać dotknie kolorowe dzwoneczki w odpowiedniej kolejności. To zaś będzie wymagało główkowania: dzwonki należy odpowiednio rozstawić na planszy, trzeba też dobrze ustawić naszą postać. Im wyższy poziom gry, tym trudniej o znalezienie optymalnego rozwiązania, co sprawia, że gra jest bardzo wciągająca.

Ogromną zaletą aplikacji Maestria jest jej szata graficzna. Wygląd plansz jest imponujący, znajdziemy w nich mnóstwo żywych, a jednocześnie stonowanych kolorów. Każda z plansz wygląda bajkowo, a całości towarzyszy piękna, relaksująca muzyka.

Gra jest dostępna za darmo i wolna od reklam.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.