r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

MaestroGenesis 1.11

Strona główna Windows Multimedia Tworzenie i edycja muzyki
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

MaestroGenesis to program wykorzystujący algorytmy genetyczne i sieci neuronowe do generowania aranżacji melodii. Program może wygenerować ścieżki dodatkowych instrumentów na podstawie dostarczonego pliku MIDI.

Galeria programu

MaestroGenesis jest bardzo intuicyjny. Po załadowaniu pliku MIDI z melodią można jednym kliknięciem zaprząc sieć neuronową do pracy, a dla każdej ścieżki obejrzeć schemat jej działania. „Dobre” i „złe” ścieżki można odpowiednio oceniać przed kolejnym etapem mutacji.

r   e   k   l   a   m   a

W dowolnym momencie można zmienić tonację utworu oraz instrumenty wykorzystane przy odtwarzaniu go.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Sztuczny mózg w rękach artysty będzie narzędziem czy czymś więcej?

8
OPROGRAMOWANIE 18.03.2016 | Anna Rymsza

Czy sztuczny mózg może tworzyć sztukę? Jedną z bardziej znanych prób tworzenia przez twór ludzkich rąk były układy mające komponować muzykę, nad którymi pracował Christopher Longuet-Higgins pod koniec życia. Niestety nie ukończył projektu, ale trwają prace nad rekonstrukcją jego pomysłów na podstawie notatek. Postać tę warto przywołać z jeszcze jednego powodu – to jemu przypisuje się pierwsze użycie terminu „nauki kognitywne”, którym w 1973 roku nazwał badania nad percepcją maszyn i sztuczną inteligencją, zwyczajowo definiowaną jako nauka o wykonywaniu przez komputery czynności, które od…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.