r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Magazynowanie dowolnych plików w usłudze Google Docs

Strona główna Aktualności

Vijay Bangaru, jeden z przedstawicieli firmy Google, poinformował o planowanym poszerzeniu funkcjonalności usługi Google Docs. Już niedługo użytkownicy będą mogli wysyłać, magazynować oraz udostępniać innym dowolne pliki o rozmiarze nieprzekraczającym 250 megabajtów.

Zgodnie z zapowiedzią, każdy użytkownik mający dostęp do Google Docs już niedługo będzie mógł skorzystać z dodatkowego, bezpłatnego, internetowego dysku o pojemności 1GB. Jego zadaniem jest umożliwienie przechowywania dowolnych plików o objętości do 250 MB (innymi słowy, nie będzie trzeba konwertować ich do formatu typowego dla usługi Docs). Chętni będą również mogli wykupić dodatkową przestrzeń dyskową w cenie 0,25 dolara za 1 gigabajt (opcja rocznego abonamentu). Google udostępni użytkownikom również specjalną wyszukiwarkę, dzięki której możliwe stanie się odnajdywanie oraz podglądanie plików jakie zostały wcześniej zapisane na serwerze.

Nowa opcja będzie aktywowana dla użytkowników Google Docs w ciągu najbliższych kilku tygodni. Następnie, po zebraniu odpowiedniej ilości opinii od użytkowników, firma z Mountain View zdecyduje o ostatecznym kształcie wprowadzanej usługi.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.