Magic 2015 Magic 2015 1.4.0

Strona główna iOS Gry Logiczne i karciane
Pobierz program
lub zeskanuj:

Kontynuacja mobilnego wydania jednej z najbardziej popularnych gier karcianych na świecie. Magic: The Gathering to dla wielu wzór kolekcjonerskiej gry karcianej. Po dobrze przyjętej edycji 2014, przyszła pora na kolejną część, uwzględniającą zmiany z edycji papierowej oraz wprowadzającej nowe mechanizmy do gry mobilnej.

Standardowo gracze otrzymali możliwość toczenia pojedynków z innymi graczami graczami oraz sztuczną inteligencją. Wśród kilku trybów gry odnajdziemy też kampanię. Pozwala ona lepiej poznać zasady gry oraz specyfikę świata MTG. Przed rozpoczęciem zabawy określamy nasz poziom doświadczenia, tworzymy bohatera oraz decydujemy się na jeden z 5 kolorów magii. Ukończenie kampanii pozwala nam zdobyć naszą pierwszą talię.

Pozostałe możemy zakupić w sklepie za pomocą mikropłatności. Taka już jest specyfika kolekcjonerskich gier karcianych że wymagają sporych nakładów finansowych. Z zakupionych kart możemy tworzyć swoje własne talie, aby używać ich w pojedynkach. Fanów powinny ucieszyć dodatki opisujące świat gry, jej bohaterów oraz lokacje.

Znacznej poprawie względem poprzedniczki uległ interfejs. Jest bardziej dopracowany i bogatszy w detale, a przez to przyjemniejszy dla oka. Niestety są też minusy. Niektóre animacje wciąż trwają za długo, dodatkowo obecnie nie odczytamy karty bez zooma jest właściwie niemożliwe (nawet na dużych ekranach). Pod względem pola walki w Hearthstone: Heroes of Warcraft Blizzarda pozostaje niedoścignionym wzorem.

Magica 2015 dostępna jest za darmo. Niezależnie czy jesteście fanami tej gry czy też nowymi graczami, znajdziecie w niej coś dla siebie. Nawet jeżeli nie zamierzacie wydawać na nią ani złotówki.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!