Magic Boss Key Magic Boss Key 4.10

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz​ program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Magic Boss Key to niewielkie, ale użyteczne narzędzie do szybkiego ukrywania wszystkich uruchomionych w systemie aplikacji, otwartych folderów czy edytowanych plików lub dokumentów.

Program daje użytkownikowi możliwość wygodnego ukrywania wszelakich aktywnych okien w systemie Windows. Z poziomu narzędzia możemy dowolnie konfigurować uruchomione aplikacje, które uwzględniane będą podczas pracy programu. Producent postarał się, aby narzędzie było jak najprostsze w obsłudze. Ukrywanie okien inicjowane może być odpowiednim skrótem klawiszowym lub kombinacją przycisków myszy. W dowolnym momencie możliwe jest również przywrócenie wszystkich ukrytych wcześniej okien aplikacji.

Poza wspomnianą funkcjonalnością Magic Boss Key oferuje także kilka innych użytecznych opcji. Narzędzie potrafi wygonie ukrywać okna, ale również ikony na pulpicie i pasek zadań. Jego zaletą jest niskie zapotrzebowanie na zasoby systemowe oraz fakt, iż nie przeszkadza w codziennej pracy z komputerem.

Uwaga!

  1. Spolszczenie do programu dostępne jest w naszym dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Polskie lokalizacje (patrz: Programy powiązane).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!