Magic Bullet Instant HD 1.2.2

Strona główna Windows Dodatki Rozszerzenia programów
Pobierz pro​gram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Magic Bullet Instant HD to wtyczka przeznaczona do inteligentnego upscalowania materiałów wideo do wyższych rozdzielczości. Narzędzie jest kompatybilne z takimi programami jak Adobe After Effects, Adobe Premiere Pro oraz Apple Final Cut Pro.

W przeciwieństwie do standardowej metody powiększania obrazu oferowanej przez większość programów do edycji wideo Magic Bullet Instant HD wyposażony jest we własne algorytmy, które oferują dużo lepsze rezultaty. Instant HD analizuje każdą klatkę powiększenia obrazu i na podstawie zdobytych danych generuje brakujące piksele. Dodatkowo wbudowane filtry wyostrzenia i wygładzania krawędzi pozwalają uzyskać bardziej ostry i wyrazisty obraz. Ponadto narzędzie posiada ponad 40 predefiniowanych ustawień rozdzielczości umożliwiając szybki dobór najbardziej odpowiedniej metody powiększania obrazu.

W skład Magic Bullet Instant HD wchodzi również wtyczka Resizer stworzona przez firmę Digital Anarchy. Oferuje ona szereg narzędzi pozwalających na powiększenie obrazu przy zachowaniu dużej szybkości działania. Rezultaty Resizera są zbliżone do tych, które otrzymamy wykorzystując wtyczkę Instant HD.

Uwaga!

  • Testowa wersja wtyczki Magic Bullet Instant HD dostępna jest w ramach pakietu instalacyjnego Magic Bullet Suite.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!