r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Magic Cleaner for WhatsApp 4.0.9

Strona główna Android Komunikacja/społeczność Komunikatory

Magic Cleaner for WhatsApp to aplikacja, dzięki której można usunąć zbędne fotografie udostępnione w rozmowach na komunikatorze internetowym WhatsApp i zwolnić miejsce w pamięci urządzenia.

Program działa w prosty sposób. Po uruchomieniu skanuje rozmowy, które mamy zapisane w aplikacji WhatsApp i szuka archiwalnych zdjęć, które warto usunąć, aby zyskać nieco więcej miejsca w pamięci smartfonu. Algorytm aplikacji analizuje pliki pod kątem znaczenia i po zakończeniu pracy wskazuje do usunięcia np. zrzuty ekranu, mapy itp., pomijając fotografie, które uzna za wartościowe.

Program wyświetla pliki do usunięcia w wygodny sposób, za pomocą listy opatrzonej dużymi ikonami zdjęć. Dla wygody użytkownika przewidziano zaś możliwość usuwania wszystkich zdjęć za pomocą jednego kliknięcia. Po skasowaniu fotografii, aplikacja wskaże, ile miejsca w pamięci urządzenia udało się zwolnić.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

HitFilm, Filters, Quik, Tastemade, TuneItUp i Super Phantom Cat – najciekawsze programy tygodnia

2
07.05.2016  •  Anna Rymsza

Przedstawiam Wam sobotnią porcję najnowszych programów z naszej bazy. W tym tygodniu króluje montaż filmów, wiosenne porządki i koty. HitFilm Express 4 HitFilm Express to darmowy program, przeznaczony do nieliniowej edycji wideo z naciskiem na animacje i efekty specjalne. Jeśli ktoś zamierza nauczyć się pracy z efektami specjalnymi, zwłaszcza w programach Adobe After Effects lub HitFilm Pro, ten program będzie idealny. Polecam go z jeszcze jednego powodu – w tym tygodniu wydana została wersja 4 programu, która nie ma już ograniczenia liczby ścieżek filmowych i dźwiękowych, z którymi można…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.