Magic DVD Copier Magic DVD Copier 10.0.1

Strona główna Windows Multimedia Obróbka i konwersja wideo
Pobierz pr​ogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Magic DVD Copier to bardzo proste i skuteczne narzędzie przeznaczone do kopiowania "w locie" zawartości płyt DVD z filmami bez utraty jakości lub zapisywania jej na dysku twardym jako plik ISO w celu późniejszego wypalenia na nośnik optyczny.

Program daje nam możliwość wykonania pełnej kopii zapasowej kompilacji DVD-Video, skopiowanie głównego materiału wraz z wybraną ścieżką dźwiękową i napisami, jak również tworzenie backupów jedynie wybranych rozdziałów. Nie zabrakło także funkcji do podziału materiału DVD-9 na jednowarstwowe nośniki DVD-5, zabezpieczania stworzonej kopii hasłem oraz usuwania zabezpieczeń RC (Region Code) i UOP.

W przypadku wszystkich trybów wykonywania kopii (poza podziałem płyt dwuwarstwowych DVD-9) jeśli rozmiar wejściowego materiału wideo przekroczy 4,7 GB program zaproponuje nam konwersję, która nieznacznie pogorszy jakość wyjściowego filmu, ale umożliwi nagranie go na nośniku DVD-5. Ponadto, jeśli posiadamy zainstalowane w systemie oprogramowanie do wypalania płyt to możliwe jest z poziomu narzędzia wykorzystanie jego silnika nagrywania i zapisanie tworzonej kopii na płytę, bez konieczności wykorzystywania w tym celu zewnętrznych programów.

Uwaga!

  1. Wersja testowa pozwala na 5-krotne uruchomienie programu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!