Magic Reversi 1.51

Strona główna Windows Gry Logiczne i karciane
Pobierz p​rogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Znakomite wykonanie bardzo znanej gry Reversi, wprawdzie doczekała się ona wielu realizacji jednak ta, którą proponujemy jest bardzo dopracowana i co na pewno nie bez znaczenia dostępna zupełnie bezpłatnie. Dla osób, które nie miały styczności z Reversi: jest to gra planszowa, w której mówiąc w skrócie należy zapełnić figurami więcej pól niż przeciwnik ale aby dokładnie zrozumieć logikę gry najlepiej samemu popróbować. Grę cechuje bardzo dopracowana grafika i animacja (podczas zmiany koloru figur).

Magic Reversi posiada kilka ciekawych opcji (możliwość gry sieciowej, wsparcie komunikatora ICQ), możemy wybrać wielkość pola gry (8x8, 10x10), wygląd figur (3 rodzaje), mamy do dyspozycji 10 poziomów trudności, a także 2 rodzaje mechanizmu sterującego grą komputera.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!