Magikoly Magikoly 1.4

Strona główna Android Grafika i fotografia Obróbka zdjęć i efekty
Pobierz program
lub zeskanuj:

Magikoly to aplikacja, dzięki której możemy sprawdzić, jak dana osoba będzie wyglądała w przyszłości oraz skorzystać z innych, ciekawych opcji (w tym chociażby rozmaitych filtrów graficznych).

Aplikacja postarzająca i nie tylko

Mamy tutaj do czynienia z narzędziem pozwalającym na edytowanie rozmaitych fotografii. Umożliwia ono nie tylko likwidowanie ewentualnych niedoskonałości, ale także odmładzanie i postarzanie osób widocznych na zdjęciach. Nic nie stoi również na przeszkodzie, by nadać danemu obrazowi aspekt humorystyczny, korzystając ze specjalnych nakładek zmieniających wybraną grafikę w komiks.

Zmiana płci?

Magikoly warto zainstalować również po to, by sprawdzić, jak dany mężczyzna wyglądałby gdyby był kobietą lub gdyby kobieta zmieniła płeć i stała się mężczyzną. Takie rozwiązania trzeba oczywiście traktować z przymrużeniem oka. Podobnie zresztą jak to, że dzięki Magikoly jest w stanie odtworzyć twarz dziecka wybranej osoby, nadając jej większą głowę, pyzate policzki oraz inne, charakterystyczne cechy.

Przetestuj za darmo

Należy dodać, że program Magikoly jest dostępny w formie darmowej, trzydniowej wersji próbnej. Po upływie tego czasu możemy zdecydować się na zakup subskrypcji w cenie 129,99 złotych miesięcznie lub 449,99 złotych rocznie.

Najważniejsze cechy:

  • ciekawa aplikacja do edytowania zdjęć
  • umożliwia postarzanie i odmładzanie osób widocznych na danej fotografii
  • pozwala na zmianę płci, odtworzenie twarzy dziecka i nie tylko
  • zawiera sporo ciekawych filtrów (np. komiksowy)
  • trzydniowa wersja trial

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!