reklama

Magnello na weekend

Strona główna Aktualności

O autorze

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Magnello - niezwykle wciągającą grę zręcznościową urozmaiconą dodatkowo o aspekty logiczne.

Zadaniem gracza jest pomyślne przeprowadzenie specjalnej, dwubiegunowej kuli w konkretnie wyznaczone miejsce na planszy. Należy tak sterować kierunkiem jak i prędkością toczenia się kuli, aby jak najsprawniej przejść przez wszystkie ruchome platformy i namagnesowane pomosty. Nagrodą za udane zakończenie układu jest możliwość zmierzenia się z jeszcze bardziej wymyślnymi przeszkodami w rozdziale następnym. Gra nie jest bardzo dynamiczna, ale dzięki ciekawemu pomysłowi jaki został w niej wykorzystany potrafi przykuć na długie godziny.

Grę Magnello można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> Zręcznościowe.

Zapraszamy do zabawy oraz do odwiedzenia działu Tydzień z Piratem ;-), gdzie można zobaczyć nowe przygody naszych komiksowych bohaterów.

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. W tym tygodniu polecamy recenzję długo wyczekiwanego Need for Speed: Shift, zapowiedź S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat, a także nasze wrażenia z pokazu Command and Conquer 4: Tiberian Twilight i testowania iPoda Touch trzeciej generacji.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama