MahJong Suite 2020 17.0

Strona główna Windows Gry Logiczne i karciane
Pobierz pr​ogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

MahJong Suite 2020 to pakiet oferujący rozmaite warianty popularnej gry logicznej mahjong. Jest on dostępny do pobrania wyłącznie na PC w formie darmowego dema; pełną wersję można zakupić na oficjalnej stronie producenta.

Jak wygląda rozgrywka?

Chińska gra mahjong, znana również pod nazwą madżong, opiera się na bardzo prostych założeniach. Zadaniem gracza jest bowiem wskazanie dwóch takich samych płytek widocznych na planszy (w tym przypadku na ekranie, bo mamy do czynienia z wersją cyfrową). Po wykonaniu tej czynności kafelki znikają, a na ich miejscach niekiedy pojawiają się nowe.

Idealnie odstresowuje

MahJong Suite 2020 wymaga wysilenia szarych komórek, ale niezależnie od wybranego wariantu rozgrywki, potrafi zrelaksować. To dobra propozycja dla tych, którzy szukają gry na krótsze sesje. Zwłaszcza, że w zestawie znalazły się zarówno nowoczesne, jak i klasyczne odmiany madżonga.

Mnóstwo zawartości

Po uruchomieniu pełnej wersji MahJong Suite 2020 otrzymamy dziesiątki pięknie wykonanych teł, ponad 200 różnych layoutów, 50 zestawów płytek, różnorodne motywy graficzne do wyboru, a także sporo zaawansowanych funkcji, opcji i statystyk.

Najważniejsze cechy:

  • zestaw zawierający rozmaite odmiany gry logicznej mahjong
  • proste zasady rozgrywki
  • dla graczy w każdym wieku
  • mnóstwo zawartości
  • darmowa wersja demo

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!