Mahjong Gate

Strona główna Mac Gry Logiczne i karciane
Pobierz program

Mahjong Gate to ciekawa wariacja popularnej chińskiej układanki, której olbrzymim atutem jest bajkowa oprawa graficzna stworzona z myślą o młodszych graczach. Ponadto gra możliwa jest do uruchomienia z poziomu dowolnej przeglądarki internetowej, bez konieczności instalacji.

Jak wygląda rozgrywka?

Zasady gry mahjong są banalnie proste i w dużym uproszczeniu skupiają się na oczyszczeniu planszy z różnych układów porozrzucanych klocków. Każdy z wspomnianych klocków zawiera niewielką grafikę a zadaniem gracza jest odnalezienie na planszy drugiego identycznego klocka. Kliknięcie obu powoduje jego zniknięcie z planszy. Odnalezienie wszystkich takich par powoduje pomyślne zakończenie poziomu i przejście do kolejnego.

Mahjong Gate oferuje miłą dla oka oprawę graficzną i dostępność wielu, bardzo zróżnicowanych poziomów z sporą ilością możliwych do ułożenia układów klocków. Gra pozwala na rozgrywkę w pojedynkę lub z innymi graczami. Oferuje ona rankingi z najlepszymi wynikami oraz czat, umożliwiający wygodną komunikację w trakcie gry.

Aby rozpocząć rozgrywkę w Mahjong Gate wymagana jest rejestracja bezpłatnego konta użytkownika.

Kluczowe cechy gry:

  • klasyczna chińska gra logiczna z bajeczną oprawą graficzną
  • dedykowana młodszym i starszym graczom
  • wiele zróżnicowanych poziomów i układów klocków
  • możliwość zabawy w pojedynkę i z innymi graczami
  • za darmo, z poziomu przeglądarki internetowej

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!