r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Mail Butler 6648

Strona główna Mac Internet i komunikacja Dodatki do programów sieciowych
Pobierz program wersja stabilna (Mac)

Mail Butler to dodatek do programu Mail, który pozwala lepiej zarządzać pocztą. Dzięki niemu można „odłożyć” korespondencję na później, zaplanować zadanie, sprawdzić czy poczta została przeczytana przez odbiorcę i tym podobne. Dodatek pozwala też łatwo wypisać się z list mailingowych różnego typu.

Galeria programu

Ponadto dodatek pozwala szybko dostać się do listy ostatnio otrzymanych wiadomości i wykonać podstawowe czynności z poziomu górnej belki systemu. Z jego pomocą można również przejrzeć wiadomości, na które nie nadeszła odpowiedź. Oczywiście nie zabrakło możliwości planowania wysyłania maili i przerabiania ich na notatki.

Mail Butler ma także elegancki system tworzenia sygnatur, zawierających tekst i obrazy, dobrze wyglądających niezależnie od urządzenia, na jakim będą oglądane.

By przesyłać duże załączniki, zapisywać obrazy lub notatki, MailButler integruje się z kilkoma usługami zewnętrznymi, jak Dropbox, Evernote, box, Dysk Google, Flickr, Dropmark, Gravar, Droplr, ownCloud i MediaFire. Wysyłane załączniki można automatycznie umieszczać w chmurze.

Za darmo można w Mail Butlerze wykonać 30 akcji. Większy limit wymaga płacenia abonamentu. Jest też możliwość kupienia abonamentu na 5 kont dla firmy.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

muCommander, CRYENGINE, Zero Install, Fiddler i ApplePi Baker – najciekawsze programy tygodnia

15
OPROGRAMOWANIE 03.09.2016 | Anna Rymsza (Xyrcon)

Przed Wami kolejny przegląd najciekawszych nowości w naszej bazie programów i aplikacji, tym razem kierowany głównie do zaawansowanych użytkowników i programistów. Wszystkie nowości znajdziecie na stronie Nowe Programy, gdzie możecie wybrać swój system operacyjny. Warto też śledzić aktualizacje. muCommander Na początek przypomnę o dwupanelowym menedżerze plików muCommander dla Windowsa i Maca. Program ten jest rozwijany w żółwim tempie, ale w dobiegającym końca tygodniu pojawiła się wersja 0.9.1 RC. Wiemy więc, że muCommander nie został porzucony, na co wskazywałyby 4 lata bez nowych wydań…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.