Mail Password Decryptor 7.5

Strona główna Windows Narzędzia Odzyskiwanie haseł
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Mail Password Decryptor to niewielkie i darmowe narzędzie do odzyskiwania utraconych haseł dla skrzynek pocztowych w najpopularniejszych klientach poczty - m.in. Microsoft Outlook, Thunderbird, IncrediMail itp.

Program pozwala na odzyskanie nazwy użytkownika oraz hasła, które zdefiniowaliśmy w kliencie pocztowym do logowania na naszą skrzynkę pocztową pod warunkiem, że zaznaczyliśmy opcję zapamiętywania hasła podczas uwierzytelniania na serwerze pocztowym. W takim przypadku wspomniane dane przechowywane są lokalnie w rejestrze systemowym jako zaszyfrowane ciągi znaków, a Mail Password Decryptor pozwala na ich zdeszyfrowanie i odczytanie.

Narzędzie potrafi przywrócić hasła dla wszystkich skonfigurowanych w kliencie pocztowym skrzynek i obsługuje takie aplikacje jak Microsoft Outlook Express, Microsoft Outlook (2002/XP/2003/2007/2010/2013), Mozilla Thunderbird, Windows Live Mail 2012, IncrediMail, Foxmail (6.x - 7.x), Windows Live Messenger, MSN Messenger, GTalk, GMail Notifier, PaltalkScene IM, Pidgin, Miranda oraz Windows Credential Manager. Odzyskane informacje zapisane mogą zostać na dysku w postaci pliku tekstowego, HTML lub XML.

Uwaga!

  • Z racji oferowanej przez narzędzie funkcjonalności może ono być wykrywane przez oprogramowanie antywirusowe jako potencjalnie szkodliwe i zagrażające naszemu bezpieczeństwu, jednak jest ono w rzeczywistości w pełni bezpieczne.
  • Kreator instalacji programu proponuje użytkownikowi instalację dodatkowych składników, jednak operację te można pominąć klikając opcję 'Decline'.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
przemor25   14 #3 01.10.2015 20:16

Szkoda, że nie dali wsparcia dla Office 2016.

  #2 31.03.2013 21:09

Wole jednak Wireshark'a i odzyskać sobie hasło z pakietów skanując ruch sieciowy przy okazji uwierzytelniania w programie pocztowym.
Przynajmniej mam pewność, że hasło nie wpadnie w niepowołane ręce.
Przy SSL niestety trzeba się bardziej nagimnastykować choćby przeglądając proces programu w pocztowego w pamięci RAM za pomocą edytora hex.
Do Opery, czy Mozilla Thunderbird można z łatwością znaleźć hasło w ten sposób.

MarBoy2314PL   1 #1 31.03.2013 20:54

Tego samego sposobu używają niektóre wirusy, przez co wole zostać przy przeglądarce.