r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

MailButler 6794

Strona główna Mac Internet i komunikacja Dodatki do programów sieciowych
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Mail Butler to dodatek do programu Mail, który pozwala lepiej zarządzać pocztą. Dzięki niemu można „odłożyć” korespondencję na później, zaplanować zadanie, sprawdzić czy poczta została przeczytana przez odbiorcę i tym podobne. Dodatek pozwala też łatwo wypisać się z list mailingowych różnego typu.

Ponadto dodatek pozwala szybko dostać się do listy ostatnio otrzymanych wiadomości i wykonać podstawowe czynności z poziomu górnej belki systemu. Z jego pomocą można również przejrzeć wiadomości, na które nie nadeszła odpowiedź. Oczywiście nie zabrakło możliwości planowania wysyłania maili i przerabiania ich na notatki.

Mail Butler ma także elegancki system tworzenia sygnatur, zawierających tekst i obrazy, dobrze wyglądających niezależnie od urządzenia, na jakim będą oglądane.

By przesyłać duże załączniki, zapisywać obrazy lub notatki, MailButler integruje się z kilkoma usługami zewnętrznymi, jak Dropbox, Evernote, box, Dysk Google, Flickr, Dropmark, Gravar, Droplr, ownCloud i MediaFire. Wysyłane załączniki można automatycznie umieszczać w chmurze.

Za darmo można w Mail Butlerze wykonać 30 akcji. Większy limit wymaga płacenia abonamentu. Jest też możliwość kupienia abonamentu na 5 kont dla firmy.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

muCommander, CRYENGINE, Zero Install, Fiddler i ApplePi Baker – najciekawsze programy tygodnia

15
03.09.2016  •  Anna Rymsza

Przed Wami kolejny przegląd najciekawszych nowości w naszej bazie programów i aplikacji, tym razem kierowany głównie do zaawansowanych użytkowników i programistów. Wszystkie nowości znajdziecie na stronie Nowe Programy, gdzie możecie wybrać swój system operacyjny. Warto też śledzić aktualizacje. muCommander Na początek przypomnę o dwupanelowym menedżerze plików muCommander dla Windowsa i Maca. Program ten jest rozwijany w żółwim tempie, ale w dobiegającym końca tygodniu pojawiła się wersja 0.9.1 RC. Wiemy więc, że muCommander nie został porzucony, na co wskazywałyby 4 lata bez nowych wydań…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.