MailMate 1.11.1

Strona główna Mac Internet i komunikacja Klienty poczty e-mail
Pobierz program

MailMate to klient poczty, korzystający z protokołu IMAP, z możliwością cyfrowego podpisywania wiadomości i zaawansowanym sterowaniem z użyciem skrótów klawiszowych. Program dobrze integruje się z kontami systemowymi i książką adresową.

Program nie ma żadnych zbędnych funkcji, nie pozwala nawet na pisanie wiadomości z formatowaniem – dostępny jest jedynie edytor tekstowy, a możliwość tworzenia wiadomości z użyciem HTML-a i CSS-ów można doinstalować osobno. Do dyspozycji użytkownika jest jedynie system Markdown, który zapewnia podstawowe możliwości formatowania tekstu. Jeśli ktoś nie czuje się pewnie, korzystając z tego systemu, może włączyć podgląd na żywo pisanej właśnie wiadomości.

Podobnie jak inne zaawansowane klienty poczty, Mailmate pozwala swobodnie przełączać się między kontami i zapisać kilka sygnatur do wykorzystania przy korespondencji, zależnie od adresu. Przy przeglądaniu wiadomości można korzystać z zaawansowanego systemu „inteligentnych” skrzynek oraz widoku wątków. Nie zabrakło zaawansowanej wyszukiwarki.

Program można rozszerzać różnymi dodatkami. Poza edytorem HTML można do niego doinstalować obsługę BB-kodu, LaTeXa, kalendarzy, Evernote i wiele innych.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieBrzydkie podróbki figurek z PRL-u. Jest człowiek, który ma ich pokaźną kolekcję