MailWasher Free 7.11.6

Strona główna Windows Internet i komunikacja Programy antyspamowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

MailWasher Free to bezpłatna wersja popularnego programu do zabezpieczania poczty elektronicznej. Aplikacja służy jako filtr antyspamowy, który dokładnie sprawdza i zarządza skrzynką elektroniczną. Chroni system operacyjny przed niepożądaną i niechcianą pocztą, często określanej jako spam.

Program jest w pełni kompatybilny z najpopularniejszymi klientami poczty elektronicznej – Outlook, Outlook Express, Incredimail, Thunderbird, Windows Mail, Gmail czy Hotmail. MailWasher Free idealnie nadaje się do ochrony systemu przed wirusami i innymi szkodnikami wysyłanymi w formie załączników dołączanych do przesyłanych wiadomości pocztowych.

Oprócz tego oferuje pełny podgląd do otrzymanej wiadomości drogą elektroniczną, jeszcze przed jego pobraniem na dysk twardy komputera. MailWasher Free jest niezwykle prosty w obsłudze. Po pierwszym uruchomieniu automatycznie wykrywa istniejące konta pocztowe w systemie Windows, a także pozwala ręcznie konfigurować dowolną pocztę – Gmail, Yahoo, Interia.pl i wiele innych.

Aplikacja została wyposażona w specjalny filtr antyspamowy (Bayesian) działający w czasie rzeczywistym, który niemal błyskawicznie wykrywa podejrzane wiadomości jako spam i blokuje do nich dostęp, w celu zabezpieczenia systemu operacyjnego. Użytkownik może również dodawać niepożądane wiadomości do czarnej listy, a także wyszukiwać odebraną pocztę przy użyciu zaawansowanej wyszukiwarki.

Uwaga!

  • MailWasher Free dostępny jest za darmo ale nie pozwala na posiadanie więcej niż jednego konta pocztowego.
  • Po 10 dniach testowania programu, będziemy mogli zakupić go w wersji komercyjnej (MailWasher Pro) lub dalej korzystać z bezpłatnej „ograniczonej” wersji.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
MrBeckham666   20 #7 17.02.2016 01:54

od siebie dodam że taki EM Client dobrze odziela spam od całej reszty :)

  #6 27.06.2015 07:38

Nocoń Aleksander-Super sprawa

zpluta   5 #5 18.11.2014 19:42

Kiedyś bardzo chciałem mieć ten program (tyle, że w wersji nie-Free, bo potrzebowałem sprawdzać kilka kont) ale znalazłem darmowego PopMana i przeszło mi.

Katoss   3 #4 19.02.2013 22:14

Boski antyspam, polecam

Maciej_S   12 #3 28.06.2012 10:29

@Marian m.
MailWasher Free jest zrobiony na bazie MailWasher Pro i ma te same języki. Instalator programu jest w języku angielskim, ale po zainstalowaniu przełączasz w ustawieniach na język polski.

  #2 25.06.2012 20:03

Chcialem zainstalowac ten program, ale wsrod jezykow do uzywania nie bylo polskiego, a przy nazwie programu jest bialo-czerwona choragieweczka. Hm ???

  #1 19.06.2012 23:18

Witam i pozdr,to jest super ! i bardzo mi sie to podoba.