Mailpile 0.5.2 Beta

Strona główna Windows Internet i komunikacja Klienty poczty e-mail
Pobierz pr​ogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Mailpile to darmowy klient poczty elektronicznej. Twórcy postawili nacisk na bezpieczeństwo, a zatem wszystkie dane użytkownika, w tym wiadomości e-mail oraz lista kontaktów są szyfrowane i bezpieczne w razie kradzieży komputera.

Mailpile nie zawiera własnego serwera e-mail, lecz pozwala na obsługę kont założonych na stronach najpopularniejszych dostawców (np. Gmail, Yahoo, Hotmail). Możemy jednocześnie przypisać do programu kilka skrzynek odbiorczych i swobodnie się między nimi przełączać. Twórcy dodatkowo zalecają usuwanie wiadomości elektronicznych z serwerów wspomnianych firm i przechowywanie ich na dysku twardym.

Mailpile świetnie sobie radzi ze znajdywaniem istotnych e-maili niezależnie od liczby posiadanych wiadomości. Jednocześnie oferuje funkcję tagowania elementów skrzynki odbiorczej, która pozwala na łatwiejsze zarządzanie dostępnymi treściami.

Interfejs użytkownika w Mailpile można określić mianem standardowego. Po lewej stronie widnieje lista dostępnych działów (skrzynka odbiorcza, wiadomości wysłane itp.), natomiast po prawej (znaczna część okna programu) wykaz e-maili, które możemy przeczytać, gdy klikniemy na tytuł wybranej wiadomości.

Warto dodać, że Mailpile nie zajmuje wielu zasobów pamięci operacyjnej, a dodatkowo płynnie działa nawet na starszym sprzęcie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!