Majesty: Northern Kingdom Majesty: Northern Kingdom 1.0.14

Strona główna Android Gry Strategiczne
Pobierz program
lub zeskanuj:

Majesty: Northern Kingdom to kontynuacja popularnej serii strategii. Wydanie mobilne nawiązuje do komputerowego pierwowzoru, a dzięki specyficznej rozgrywce, bardzo dobrze sprawdza się na ekranach dotykowych. Norther Kingdom nie jest bezpośrednią kontynuacją, łączy w sobie pomysły i cechy poprzednich części.

Gracze otrzymują nową kampanię oraz kilka znanych plansz do gry swobodnej. Sam mechanizm rozgrywki pozostaje bez zmian. Dalej naszym celem jest rozbudowa królestwa i wykonanie wyznaczonych dla danej misji zadań. Cechą charakterystyczną dla całej serii Majesty jest sposób kierowania jednostkami. Stawiamy im koszary, przywołujemy, ale nie mamy bezpośredniego wpływu na to co robią. Możemy co najwyżej zachęcać ich nagrodami pieniężnymi do zabicia potwora, bądź też odwiedzenia jakiegoś miejsca.

Wydane pieniądze wracają do nas w postaci podatków, zbieranych ze sklepów, domów i innych obiektów. Wpływ na rozgrywkę mamy także za pomocą czarów. Niestety najnowsze odsłona pełna jest mikropłatności. Nie są one wprawdzie koniecznie w ukończeniu gry, jednak bez korzystania z nich ciężko wykonać niektóre zadania. Dodatkowo w grze natrafiamy na sporą ilość reklam. Za ich usunięcie musimy dodatkowo zapłacić. Ostatnią wadą jest grafika, która nie zmieniła się zbyt mocno od czasu premiery poprzedniej części. Majesty: Northern Kingdom możecie pobrać za darmo.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!