Major Hertz

Strona główna Windows Gry Akcja i strzelanki
Pobierz progra​m
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Major Hertz jest bardzo dynamiczną bezpłatną strzelanką, w której wcielamy się w walecznego tytułowego majora, mającego za zadanie pokazać wrogom, że Ziemia ma swojego obrońcę. W pojedynkę stawimy czoła setkom jednostek z armii bardzo złego Onyksowego Krzyża, chcącego podbić naszą planetę. Heros niczym wielotonowa lokomotywa mknie przed siebie, eliminując po drodze kolejne fale nieprzyjaciół.

Uzbrojony po zęby kosmiczny komandos stale biegnie do przodu. Gracz ma jedynie możliwość przemieszczania się na boki, co przy zmniejszonej grawitacji pozwala się poruszać nawet po ścianach, by efektowniej likwidować siły wroga. Dodatkowo na trasie rozmieszczono wyskocznie, po rozpędzie z których czas nieco zwalnia, zaś frunący do przodu Hertz w jeszcze bardziej niesamowity sposób dokonuje zniszczenia.

Zneutralizowani przeciwnicy odlatują powoli w próżnię, co jest świetnym smaczkiem. Stawimy też czoła wieżyczkom czy robotom kroczącym, warto więc wypatrywać wybuchających czerwonych beczek, ułatwiających walkę z nimi. Rozgrywkę podzielono na trzy duże sekcje, po których podliczony zostaje dorobek punktowy. Liczy się wynik. Do zabawy motywuje niezwykle nakręcająca do działania ścieżka muzyczna.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!