reklama

Make ArmA Not War — konkurs z nagrodami dla fanów modyfikowania strzelanek

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Bohemia Interactive, twórcy wydanego nie tak dawno ArmA III, chcą tchnąć nieco życia w swój projekt. W tym celu ogłoszono konkurs dla osób lubiących grzebać w plikach, projektować i modyfikować gry. W akcji Make ArmA Not War mogą zdobyć nagrody w wysokości od 20 do nawet 200 tysięcy euro, o uznaniu szerokiego grona graczy nie wspominając. Czasu jest całkiem sporo. Zwycięzców poznamy w styczniu 2015 roku.

Da się próbować swoich sił w tworzeniu trybów dla samotników, pod rozgrywkę wieloosobową, dodatku lub czegoś, co całkowicie odmieni grę (pomyślcie chociażby o DayZ). Tylko w tym ostatnim przypadku możemy liczyć na najwyższą kwotę, ale i w pozostałych, z 50 tysiącami euro za pierwsze miejsce, nie jest tak źle. Czerwony Krzyż, z którym prowadzony jest po części konkurs, także dorzuca coś od siebie. 21 stycznia pojawi się druga część oficjalnej kampanii. Być może natchnie kogoś do działania.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama