r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Make ArmA Not War — konkurs z nagrodami dla fanów modyfikowania strzelanek

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Bohemia Interactive, twórcy wydanego nie tak dawno ArmA III, chcą tchnąć nieco życia w swój projekt. W tym celu ogłoszono konkurs dla osób lubiących grzebać w plikach, projektować i modyfikować gry. W akcji Make ArmA Not War mogą zdobyć nagrody w wysokości od 20 do nawet 200 tysięcy euro, o uznaniu szerokiego grona graczy nie wspominając. Czasu jest całkiem sporo. Zwycięzców poznamy w styczniu 2015 roku.

Da się próbować swoich sił w tworzeniu trybów dla samotników, pod rozgrywkę wieloosobową, dodatku lub czegoś, co całkowicie odmieni grę (pomyślcie chociażby o DayZ). Tylko w tym ostatnim przypadku możemy liczyć na najwyższą kwotę, ale i w pozostałych, z 50 tysiącami euro za pierwsze miejsce, nie jest tak źle. Czerwony Krzyż, z którym prowadzony jest po części konkurs, także dorzuca coś od siebie. 21 stycznia pojawi się druga część oficjalnej kampanii. Być może natchnie kogoś do działania.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.