Make It Rain: The Love of Money Make It Rain: The Love of Money

Strona główna iOS Gry Zręcznościowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Make it Rain: The Love of Money to idealna pozycja dla wszystkich miłośników prostych gier zręcznościowych. Jeżeli lubicie śrubować rekordy, a przy okazji sprawdzać swoją zręczność, to powinniście dać grze szansę.p>

Podstawy rozgrywki opierają się na powiększaniu swojego wyniku. W Make it Rain: The Love of Money polega to na jak najszybszym szastaniu pieniędzmi. Gestem palca pozbywamy się kolejnych banknotów z niekończącej się puli. Zaczynamy od kwoty 1 USD ale wraz z kolejnymi ulepszeniami możemy ją zwiększyć.

Dodatkowe środki czerpiemy też zakupując bonusy. Zwiększają one naszą skarbonkę albo w skali sekundy, albo godzinowej. Co pewien czas możemy również liczyć na kontrolę FBI. Śledztwo przypomina zabawę w koło fortuny. W razie porażki musimy oddać część z pieniędzy. Cały sekret tkwi w tym, aby zapewnić sobie możliwie jak największy przychód. A ten jest naliczany jedynie podczas obecności w grze.

Tytuł dostępna jest za darmo, w płatnej ofercie możemy dokupić bonusy, które zapewniają nam więcej pieniędzy, bądź też ich szybsze zbieranie. To jedna z tych gier, które uruchamia się na chwile, a potem spędza długie minuty na śrubowaniu wyników.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!