r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Make Them Fall

Strona główna Android Gry Zręcznościowe

Make Them Fall to wciągająca gra zręcznościowa autorstwa studia Ketchapp, czyli jednej z najlepszych w świecie Androida "stajni" tworzących mobilne aplikacje rozrywkowe.

Galeria programu

Gra opiera się na intrygującym pomyśle, który zapewnia, że rozgrywka wciągnie wielu graczy. Naszym zadaniem jest bowiem uchronić dwie postaci od zderzenia z kolcami, które cyklicznie pojawiają się na planszy. Jedną z postaci sterujemy, dotykając lewej części ekranu, drugą sterujemy dotykając ekranu urządzenia z prawej strony. Każdy z bohaterów gry ma do dyspozycji pół ekranu i musimy tak manewrować postaciami, aby zdążyć uratować i tę z lewej, i tę z prawej przed kolizją z przeszkodą. Wymaga to sporego refleksu oraz podzielności uwagi, co czyni grę bardzo wciągającą.

Wyniki osiągane w Make Them Fall można synchronizować w google'owej chmurze, aplikacja integruje się bowiem z usługą Gry Google Play.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.