Make it Rain: The Love of Money Make it Rain: The Love of Money 1.1.0.0

Strona główna Windows Phone Gry
Pobierz program
lub zeskanuj:

Make it Rain: The Love of Money należy do gatunku prostych gier zręcznościowych, które popularność zdobyły głównie dzięki przeglądarkowym tytułom. Nasze zadanie polega na możliwie jak najszybszym gromadzeniu środków, a pomaga w tym zręczność oraz odpowiednia strategia.

W tym przypadku gromadzenie surowców polega na ich wydawaniu. Make it Rain: The Love of Money opiera się na jak najszybszym szastaniu pieniędzmi. Gestem palca pozbywamy się kolejnych banknotów z niekończącej się puli. Zaczynamy od kwoty 1 USD ale wraz z kolejnymi ulepszeniami możemy ją zwiększyć.

Dodatkowe środki czerpiemy też zakupując bonusy. Zwiększają one naszą skarbonkę albo w skali sekundy, albo godzinowej. Co pewien czas możemy również liczyć na kontrolę FBI. Śledztwo przypomina zabawę w koło fortuny. W razie porażki musimy oddać część z pieniędzy. Cały sekret tkwi w tym, aby zapewnić sobie możliwie jak największy przychód. A ten jest naliczany jedynie podczas obecności w grze.

Make it Rain: The Love of Money wspiera usługę Xbox Live dzięki czemu możemy liczyć na osiągnięcia oraz rywalizację ze znajomymi. Gra dostępna jest za darmo, w płatnej ofercie możemy dokupić bonusy które zapewniają nam więcej pieniędzy. To jedna z tych gier, które uruchamia się na chwile, a potem spędza długie minuty na śrubowaniu wyników.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!