r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

MakeHuman do modelowania 3D postaci

Strona główna Aktualności

MakeHuman to całkiem nieźle zapowiadające się narzędzie Open Source do modelowania 3D postaci, które właśnie pojawiło się w wersji Alpha 1.

Program umożliwia tworzenie trójwymiarowego modelu człowieka. Do tego celu przygotowane są specjalne opcje i narzędzia - na przykład służące do dopasowania modelu do zadanego wieku czy odpowiedniej wagi. Poszczególne elementy specjalne, takie jak chociażby usta czy brwi również posiadają własne prekonfigurowane opcje. Dzięki nim wykonanie profesjonalnie wyglądającego modelu zajmuje kilkanaście minut. Następnie można go wyeksportować i wykorzystać w wielu popularnych, znanych programach do modelowania i renderowania 3D. Warto wspomnieć, że projekt prowadzony jest w konwencji Open Source.

Alpha 1 to, jak sama nazwa wskazuje, jeszcze niekompletna funkcjonalnie wersja - służy jedynie do wstępnego zademonstrowania możliwości programu. Można ją pobrać bezpośrednio ze strony projektu w witrynie SourceForge.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.