MakeMKV MakeMKV 1.15.4

Strona główna Mac Multimedia Inne programy multimedialne
Pobierz program

MakeMKV jak nazwa wskazuje służy do tworzenia plików w formacie mkv. Program do wspomnianego formatu konwertuje płyty DVD, Blu-ray, HD DVD, a także pliki obrazów ISO.

Aplikacja jest łatwym i przyjaznym w obsłudze narzędziem konwertującym. Radzi sobie z zabezpieczonymi dyskami DVD i Blu-ray. Utworzony plik mkv zawiera ścieżki audio oraz rozdziały opisane dokładnie tak, jak na źródłowej płycie. Można też zaznaczyć co ma się znaleźć w pliku mkv po konwersji. Proces konwersji odbywa się szybko, według dewelopera tak szybko jak nasz napęd DVD lub Blu-ray jest w stanie odczytywać dane. Dodatkowo program potrafi streamować szyfrowany dysk DVD lub Blu-ray konwertując w locie, dzięki czemu można obejrzeć film w ulubionym programie do odtwarzania lub na urządzeniu mobilnym.

Program obecnie jest w wersji beta, która dezaktywuje się po 60 dniach. Dopóki nie zostanie wydana wersja stabilna, za darmo można korzystać ze wszystkich funkcji aplikacji. Gdy program wyjdzie z fazy beta, część funkcji będzie zarezerwowana tylko dla wersji płatnej.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!