MakeupPlus - Makeup Editor MakeupPlus - Makeup Editor 5.5.35

Strona główna Android Grafika i fotografia Inne programy graficzne
Pobierz program
lub zeskanuj:

MakeupPlus - Makeup Editor to aplikacja, która pozwala dobrać odpowiedni makijaż. Znajdziemy w nim wirtualny edytor make-upu, a także porady i inspiracje dotyczące malowania twarzy dla kobiet.

Zaletą aplikacji jest spory zestaw możliwości w zakresie wirtualnego testowania makijażu. Możemy wgrać do programu zdjęcie z pamięci urządzenia lub zrobić je za pomocą modułu aparatu fotograficznego. Aplikacja rozpozna twarz i pozwoli powiększyć lub pomniejszyć zdjęcie, aby nanoszone efekty były dobrze widoczne na ekranie smartfonu lub tabletu.

Następnie możemy testować różne elementy makijażu: podkłady, tusze, konturówki, szminki, tusze do rzęs, cienie do powiek, pudry i wiele innych. Dzięki temu można sprawdzać bardzo wiele wariantów makijażu, a to sprawia, że aplikacja powinna przypaść do gustu wielu paniom. Zdjęcia z gotowymi efektami naszych make-upowych testów można zapisać na urządzeniu lub udostępnić je za pomocą innych zainstalowanych programów.

Ponadto, w aplikacji MakeupPlus - Makeup Editor znajdziemy poradnik z pomysłami na makijaż dopasowany do różnych okoliczności. Znajdziemy w nim krótkie filmy oraz teksty, w których opisano, jak krok po kroku wykonać w domu dany make up.

Aplikacja jest dostępna bezpłatnie i nie wyświetla reklam.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!