r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

MakeupPlus - Makeup Editor 3.9.21

Strona główna Android Grafika i fotografia Inne programy graficzne

MakeupPlus - Makeup Editor to aplikacja, która pozwala dobrać odpowiedni makijaż. Znajdziemy w nim wirtualny edytor make-upu, a także porady i inspiracje dotyczące malowania twarzy dla kobiet.

Zaletą aplikacji jest spory zestaw możliwości w zakresie wirtualnego testowania makijażu. Możemy wgrać do programu zdjęcie z pamięci urządzenia lub zrobić je za pomocą modułu aparatu fotograficznego. Aplikacja rozpozna twarz i pozwoli powiększyć lub pomniejszyć zdjęcie, aby nanoszone efekty były dobrze widoczne na ekranie smartfonu lub tabletu.

Następnie możemy testować różne elementy makijażu: podkłady, tusze, konturówki, szminki, tusze do rzęs, cienie do powiek, pudry i wiele innych. Dzięki temu można sprawdzać bardzo wiele wariantów makijażu, a to sprawia, że aplikacja powinna przypaść do gustu wielu paniom. Zdjęcia z gotowymi efektami naszych make-upowych testów można zapisać na urządzeniu lub udostępnić je za pomocą innych zainstalowanych programów.

Ponadto, w aplikacji MakeupPlus - Makeup Editor znajdziemy poradnik z pomysłami na makijaż dopasowany do różnych okoliczności. Znajdziemy w nim krótkie filmy oraz teksty, w których opisano, jak krok po kroku wykonać w domu dany make up.

Aplikacja jest dostępna bezpłatnie i nie wyświetla reklam.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.