MakeupPlus - Makeup Editor MakeupPlus - Makeup Editor

Strona główna iOS Grafika i fotografia Inne programy graficzne
Pobierz program
lub zeskanuj:

MakeupPlus - Makeup Editor to aplikacja, za pomocą której można prowadzić wirtualne testy makijażu. Program oferuje również poradnik z ciekawymi pomysłami na okolicznościowy make up.

Główne narzędzie, które znajdziemy w programie, to wirtualny tester makijażu. Wykonamy go, wgrywając zdjęcie z pamięci urządzenia lub robiąc je za pomocą aparatu fotograficznego. Ważne, by na wysłanym pliku była widoczna twarz, a aplikacja pozwala odpowiednio wykadrować ujęcie, aby nanoszone efekty były dobrze widoczne. Możliwe jest też wgrania zdjęcia grupowego, wtedy wirtualne próby makijażu można wykonać na kilku widocznych na pliku twarzach.

W wirtualnej kosmetyczce znajdziemy mnóstwo narzędzi, za pomocą których można tworzyć różne wzory makijażu: szminki, pudry, podkłady, tusze do rzęs, cienie do powiek, konturówki, szkła kontaktowe, zabawne ozdoby twarzy (np. gwiazdki), możemy też wybrać jeden z wzorów brwi. Efekty można dowolnie łączyć, co sprawia, że w aplikacji MakeupPlus - Makeup Editor sprawdzimy mnóstwo różnych wariantów makijażu. Dzięki temu program ten powinien przydać się wielu kobietom.

W aplikacji MakeupPlus - Makeup Editor znajdziemy też część poradnikową, która zawiera oryginalne oraz dopasowane do trendów pomysły na makijaż. Podane są w formie przewodników tekstowych, które objaśniają krok po kroku, jak wykonać dany make up i są wzbogacone krótkimi (trwającymi maksymalnie kilka minut) filmami.

Program jest dostępny za darmo i nie wyświetla reklam.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!