r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Maki for Facebook & Twitter 2.3

Strona główna Android Komunikacja/społeczność Popularne serwisy społecznościowe

Maki to superlekki klient Facebooka, wykorzystujący interfejs webowej wersji najpopularniejszego serwisu społecznościowego na świecie, podłączony do natywnych kontrolek Androida. W rezultacie dostajemy aplikację szybciej działającą, zużywającą mniej pamięci i mniej energii, niż oficjalna aplikacja Facebooka. Dodatkowo możemy za pomocą Maki przeglądać też Twittera i Instagrama – a wszystko to w 11 ładnych motywach do wyboru, w tym dwóch nocnych.

Maki daje szybki dostęp do Facebooka z poziomu innych aplikacji, pozwala szybko sprawdzić otrzymane wiadomości i powiadomienia, wspiera czytnik linii papilarnych dla ochrony danych użytkownika, oferuje system zakładek, aby szybko wrócić do wpisów, które uznaliśmy za interesujące, a to wszystko mieści się raptem w 22 megabajtach.

r   e   k   l   a   m   a

Wszystkim tym, którym za często kończy się bateria, polecamy pozbyć się aplikacji Facebooka, a zamiast niej spróbować Maki. Aplikacja ta oferuje specjalny tryb energooszczędny, pozwalający w stosunku do oryginalnej aplikacji Facebooka wydłużyć czas pracy nawet o 2-3 godziny.

Co ciekawe, Maki nie tylko jest za darmo, ale też nie wyświetla żadnych własnych reklam. Producent oferuje płatną wersję Maki Plus, która potrafi zablokować wszystkie reklamy emitowane przez Facebooka.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.