r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Mało miejsca na gry na Xboksie One? Seagate oferuje specjalny dysk zewnętrzny

Strona główna AktualnościSPRZĘT

Dysk 500 GB zamontowany domyślnie w Xboksie One błyskawicznie się zapełnia, a biorąc pod uwagę listopadowe wprowadzenie wstecznej kompatybilności, kiedy to z Xbox Live pobierać przyjdzie opakowane w emulator starsze gry, wypadałoby rozejrzeć się za dodatkową przestrzenią na dane. Firma Seagate wychodzi naprzeciw potrzebom graczy oferując im dedykowany konsoli Microsoftu zewnętrzny dysk wielkości 2 TB.

Co ciekawe, produkt kompatybilny jest również z Xboksem 360. Ma niewielkie wymiary, więc łatwo go przenosić, a podpinany jest standardowo za pośrednictwem kabla USB. Oba systemy wykryją go automatycznie i przygotują do pracy. Sugerowana cena dysku Seagate Game Drive na Stany Zjednoczone to niecałe 110 dolarów. Producent wierzy, że stylowy zielony model sygnowany logiem jego oraz Xboksa One to będzie coś, co rozejdzie się jak świeże bułeczki. Pod względem HDD konsole nas nie rozpieszczają...

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.