r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Malware Hunter 1.36.0.68

Strona główna Windows Bezpieczeństwo Inne programy zabezpieczające
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Malware Hunter to program, który służy przede wszystkim do skanowania dysku twardego i ochrony przez rozmaitymi zagrożeniami.

Galeria programu

Kluczową opcją dostępną w Malware Hunter jest skanowanie dysku twardego komputera w celu odnalezienia rozmaitych plików, które mogłyby zaszkodzić prywatności użytkownika i zainfekować system operacyjny. Skanowanie można przeprowadzić w jednym z trzech wariantów: szybkim, pełnym lub niestandardowym, które umożliwia sprawdzenie określonych folderów czy też plików (np. po pobraniu tychże z Internetu).

Narzędzie oferuje możliwość optymalizacji działania systemu operacyjnego i połączenia internetowego poprzez wyłączenie zbędnych aplikacji (np. tych startujących razem z popularnymi "okienkami") i funkcji sieciowych, z których nie korzystamy na co dzień.

Malware Hunter charakteryzuje się nowoczesnym i bardzo przejrzystym interfejsem użytkownika. Poszczególne opcje zostały podzielone na zakładki widoczne w lewej części ekranu, natomiast dostęp do konkretnych usług otrzymujemy klikając na wybraną ikonę znajdującą się po prawej stronie okna aplikacji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #7 10.05.2017 22:49

@arjuredi: pod tym względem to nikt i tak Microsoftu nie przebije - masz windę 10 to i jesteś na widelcu , wolę chyba zółtków szpiegowanie niż to od jankesów czy syjosatanistów...

FreeWare_RK   21 #5 03.01.2017 20:16

@arjuredi: Hmmm czyli jednym słowem trza se to odpuścić.

arjuredi   3 #4 03.01.2017 17:02

@FreeWare_RK: dlatego to wygląda jak szpiegowski 360 bo glary to też chińczyk a jak wiesz oni sa wszyscy do siebie podobni.

FreeWare_RK   21 #3 20.12.2016 21:15

Program wygląda jak Qihoo 360 Total Security, ciekawa sprawa.

  #2 10.12.2016 13:01

@JaroMy (niezalogowany): Bardzo dobry program. Warto.

  #1 05.12.2016 15:28

Jak wam to cudo chodzi? Czy warto to coś zainstalować obok antywirusa i MBAM?

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.