Malwarebytes Anti-Ransomware 0.9.17.661 Beta

Strona główna Windows Bezpieczeństwo Inne programy zabezpieczające
P​obierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Malwarebytes Anti-Ransomware to bezpłatne narzędzie, która wykorzystuje zaawansowaną technologię w celu ochrony komputera przed przestępczym oprogramowaniem typu ransomware (np. CryptoLocker, CryptoWall czy CTBLocker).

Zasada działania Malwarebytes Anti-Ransomware jest wyjątkowo nieskomplikowana, ale za to bardzo efektywna. Narzędzie monitoruje wszystkie procesy zachodzące w systemie operacyjnym Windows i zawartość dysku twardego w czasie rzeczywistym po to, by wykryć i zablokować ransomware, a następnie przenieść je do kwarantanny. W ten sposób program oferuje pełną ochronę komputera, a jednocześnie pozwala użytkownikowi na kontrolowanie podejrzanej zawartości.

Ransomware jest szczególnie niebezpieczne, bowiem po zainfekowaniu komputera oprogramowanie szyfruje dane użytkownika, które mogą zostać odblokowane zazwyczaj po uiszczeniu stosownej opłaty. Szczegółowe informacje na ten temat zostają opublikowane w specjalnej notatce, która pojawia się na komputerze po aktywowaniu przestępczego oprogramowania.

Malwarebytes Anti-Ransomware nie obciąża zasobów komputera i bezproblemowo współpracuje z głównym programem antywirusowym, stanowiąc jego uzupełnienie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!