Malwarebytes StartUpLITE 1.07

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Malwarebytes StartUpLITE to niewielka i bardzo prosta w obsłudze aplikacja, która przyśpieszy uruchamianie naszego komputera.

Za sprawą opisywanego narzędzia możemy bezpiecznie i skutecznie wyłączyć niepotrzebne programy uruchamiane wraz z systemem operacyjnym Windows, co sprawi, że czas ładowania środowiska będzie krótszy. Wszystko, co należy zrobić, to uruchomić program po ściągnięciu, wybrać programy, które nie mają być ładowane podczas włączania systemu operacyjnego i wcisnąć przycisk "kontynuuj".

Warto dodać, że Malwarebytes StartUpLITE nie wymaga usuwania programów z autostartu (choć taka opcja również jest dostępna), ale pozwala także na ich tymczasowe wyłączenie. Dzięki temu w każdej chwili możemy przywrócić uruchamianie wybranych aplikacji po włączeniu komputera.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
FreeWare_RK   21 #4 15.10.2016 21:14

@Bogdan_G: Ccleaner mam i odkurzacz. To lepsze programy niż takie wynalazki co dopiero się pojawiły. Cenię malwarebytes za ich skaner ale te inne narzędzia to hmmm takie ,,se".

Bogdan_G   19 #3 15.10.2016 10:39

@FreeWare_RK: Dokładnie. W startup więcej pokaże ccleaner w opcjach narzędzia.

FreeWare_RK   21 #2 15.10.2016 03:52

@Bogdan_G: Hmmm czyli co? Jednym słowem lipa nie? Nie ma co tego gadgetu instalować ... . A już się cieszyłem, że kolejny świetny program się szykuje.

Bogdan_G   19 #1 01.03.2016 00:40

Program pokaże tylko tyle, ile ccleaner w narzędzia, autostart, zakładka Windows. A wszystko to, co jest uruchamiane ze startem systemu, czyli usługi, sterowniki, zadania - to już czarna magia - tego program nie pokaże. Mały, nie trzeba instalować, ale pożytek mizerny.