Malwarebytes StartUpLITE 1.07

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
Pobier​z program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Malwarebytes StartUpLITE to niewielka i bardzo prosta w obsłudze aplikacja, która przyśpieszy uruchamianie naszego komputera.

Za sprawą opisywanego narzędzia możemy bezpiecznie i skutecznie wyłączyć niepotrzebne programy uruchamiane wraz z systemem operacyjnym Windows, co sprawi, że czas ładowania środowiska będzie krótszy. Wszystko, co należy zrobić, to uruchomić program po ściągnięciu, wybrać programy, które nie mają być ładowane podczas włączania systemu operacyjnego i wcisnąć przycisk "kontynuuj".

Warto dodać, że Malwarebytes StartUpLITE nie wymaga usuwania programów z autostartu (choć taka opcja również jest dostępna), ale pozwala także na ich tymczasowe wyłączenie. Dzięki temu w każdej chwili możemy przywrócić uruchamianie wybranych aplikacji po włączeniu komputera.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!