r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Mandriva Linux 2006 do pobrania

Strona główna Aktualności

Najnowsza wersja jednej z najpopularniejszych dystrybucji Linuksa, Mandriva Linux, jest od dzisiaj dostępna do bezpłatnego pobierania ze strony producenta. Wersja 2006 oparta jest na jądrze w wersji 2.6.12 i środowiskach graficznych KDE 3.4.2 oraz GNOME 2.10.1. W dystrybucji zawarty jest także między innymi pakiet OpenOffice 1.1.5. Polityką firmy wydającej tą dystrybucję jest udostępnianie do darmowego pobierania obrazów płyt nowych wersji po około 4-5 tygodniach od ich opublikowania dla członków płatnego klubu użytkowników, aktualnie dostępna wersja została wydana na początku października. Dostępne są wersje na DVD, 3xCD, a także wersja LiveCD.

Z powodu ogromnego zainteresowania nową wersją dystrybucji, strony firmy Mandriva mogą być dzisiaj trudno dostępne, dlatego bardzo niecierpliwym podajemy link do obrazu DVD: Mandriva-Linux-Free-2006-DVD.i586.iso. Wkrótce obrazy powinny być dostępne na serwerach zwierciadlanych producenta.

Osoby nieposiadające dostępu do szybkiego łącza informujemy, że do aktualnego numeru czasopisma EasyLinux dołączona jest płyta DVD z Mandrivą 2006.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.