ManicTime 4.1.7.0

Strona główna Windows Narzędzia Inne narzędzia
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

ManicTime to program do śledzenia aktywności użytkownika na komputerze z systemem operacyjnym Windows. Z powodzeniem można go wykorzystać zarówno w domu, jak również w małych lub większych przedsiębiorstwach.

Za sprawą ManicTime będziemy monitorować aktywność użytkowników (czas pracy z danym programem, lista odwiedzonych stron internetowych, uruchomione aplikacje, itd.). Jednocześnie narzędzie może posłużyć również do pozyskania informacji na temat bezczynności danej osoby. Korzystając z programu w firmie otrzymamy wówczas znak, że dany pracownik nie znajduje się przy komputerze (bo np. wyszedł na przerwę).

Wszystkie informacje zebrane przez ManicTime są prezentowane w przejrzystej formie za pomocą wykresu graficznego. Dodatkowo można utworzyć raport aktywności wybranego użytkownika i zapisać go na przykład w programie Microsoft Excel. Może to okazać się niezwykle przydatne, kiedy chcemy dowiedzieć się, z jakiego programu najczęściej korzysta dziecko i ile czasu spędza przy komputerze.

ManicTime został skonstruowany tak, by wszystkie dane były przechowywane na lokalnym komputerze, co w praktyce oznacza, że nie wymaga połączenia z internetem i tak samo działa w trybie offline, jak i online.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
sacc   11 #2 14.06.2016 12:31

@cuszimaq@interia.pl (niezalogowany): DOBRA ZMIANA.
Szefem POLONY został MISZCZ, który połozył CIR.
Teraz ma nowe pole do "poPiSu"

  #1 22.11.2015 19:13

Pytanie z innej półki. Jak pobrać z portalu POLONA ksiązkę zapisaną w formacie: Metadane XML/RDF. Wymaga to zalogowania. Po zalogowaniu pojawia się okienko, że kod do pobierania został wysłany na adres mailowy. Koniec, kropka. Nic nie przychodzi. Czy ktoś pobierał stamtąd jakiś materiał w w/w formacie? Czy to tylko pic na wodę. Próba pobrania przez mającego konto na Facebooku,zaczyna się od przywitania, ale już naciśnięcie przycisku "pobierz" kończy się błędem i napisem, że nie ma takiego serwera.Proszę o pomoc jakaś życzliwą duszę.