r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Manta poszerza ofertę: oprócz elektronicznych zabawek sprzeda nam kuchenki gazowe

Strona główna AktualnościBIZNES

Upadek Mastercooka sprawił, że na rynku AGD pojawiła się szansa dla nowych marek czy linii produktów od innych popularnych firm. Manta, znana dotychczas jako producent tanich urządzeń elektronicznych, zdecydowała się poszerzyć swój asortyment produktów o kuchenki gazowe i elektryczne.

Według Manty, polski rynek kuchenek wolnostojących jest wyjątkowo atrakcyjny i obiecujący. Prezes firmy, Bogdan Wiciński w swojej wypowiedzi wyraził przekonanie, iż wypracowana przez przedsiębiorstwo infrastruktura sprzedażowa i rozbudowane kanały dystrybucji zapewnią Mancie szybkie uzyskanie dwóch procent udziałów w rynku. W najbliższym okresie planujemy sprzedaż 10 tysięcy kuchenek różnego typu powiedział Wiciński, dodając, że jednym z powodów wejścia w nową branżę jest upadek Mastercooka. Według niego pozwoli to Mancie zaoferować dotychczasowym klientom tamtej firmy dobrej jakości urządzenia w przystępnej cenie.

W najbliższym czasie Manta planuje wprowadzić na rynek kuchenki gazowe, a z czasem do sprzedaży trafią także kuchenki elektryczne. Oferowane urządzenia dostępne będą w dwóch wariantach kolorystycznych – białej emalii i nierdzewnej stali, zaś ich produkcją zajmą się fabryki w Turcji, które specjalizują się w wytwarzaniu kuchenek już od wielu lat.

r   e   k   l   a   m   a

Na kuchenkach nie skończy się jednak ekspansja Manty na rynku urządzeń gospodarstwa domowego. W kolejnych miesiącach asortyment ma zostać poszerzony o nową linię lodówek i okapów. Nie wiadomo nic na razie o instalowaniu na nich Androida.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.